Szabó László bemutatkozás

Mindennapi életben amikor megismerkedünk valakivel, akkor bemutatkozunk egymásnak.
Itt nem kötelező bemutatkozni, de ha megteszed megköszönjük.
Avatar
lszabo5
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2023.01.06. 10:49

Szabó László bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: lszabo5 »

Sziasztok!

Szabó László vagyok, IT iparágban dolgozom a hétköznapokban. Tárnokon élek kis családommal :).
Az esztergáláshoz "több szálon" jutottam el:
- benne van a véremben egy picit, édesapám többek között fémesztergályos volt.
- nagyon szeretek szabadidőmben hobbiasztaloskodni, a fa szeretete így már alapból megvan.

2021 végén valósítottam meg álmomat és kezdtem bele a fa pörgetésbe, első gépem egy Laguna 1216 volt, ami egy nagyon masszív és jó kis gépnek bizonyult. Egészen 2022 végéig csak hosszesztergálással foglalkoztam , tálak készítése mostanában indult el egyenlőre csak próbálgatom e területen szárnyaimat.
Nagyon sokat köszönhetek mesteremnek, Kosaras Györgynek , akinél az alapokat elsajátítottam. Tőle folyamatosan tanulok és nagyon sok szakmai tanáccsal lát el. Gyuri bácsi egyszer ha olvasod : köszönöm koc:
A szakkönyveket, külföldi és magyar fórumokat folyamatosan bújom és próbálom gyarapítani tudásom, imádom ezt a részét is ennek a folyamatnak :)

Pörgő üdvözlettel
Laci
Avatar
Abovo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2022.12.23. 18:49

Re: Szabó László bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Abovo »

Üdv a köreinkben! :)
Üdv: Abovo
brútusz
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2022.12.27. 19:27

Re: Szabó László bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: brútusz »

Üdvözöllek a lapon szeretettel. Bár én már kiöregedtem egy kicsit,de örömmel látom az utánpótlást! A Gyuritól meg sokat tanulhatsz, mert remek szakember! Üdvözlettel: brútusz
Válasz küldése