Pozsi bemutatkozása

Mindennapi életben amikor megismerkedünk valakivel, akkor bemutatkozunk egymásnak.
Itt nem kötelező bemutatkozni, de ha megteszed megköszönjük.
Avatar
Pozsi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2022.12.23. 08:06
Tartózkodási hely: Kóka
Kapcsolat:

Pozsi bemutatkozása

Hozzászólás Szerző: Pozsi »

Bár sokan ismernek, de még többen nem, ezért írok pár sort magamról

Pozsgai István vagyok Kókán élek, munkahelyemen inkább gépészettel, elektromossággal, jármű üzemeltetéssel foglalkozom. A fát mindig szerettem, de a fával sokáig nem szerettem dolgozni. Ez akkor változott meg amikor véletlennek köszönhetően méheszkedéssel foglalkoztam, a kaptárak javítása, gyártása során megszerettem a fával való foglalkozást. 2010-ben kezdtem hozzá a saját építésű faesztergám kivitelezéséhez, melynek alapja egy megörökölt félig elkészült faeszterga volt. A saját káromon tanultam meg, hogy mit kellett volna másként csinálni rajta, így egy sor fejlesztés átalakítás után kialakult a gépem mai kinézete, melyen mindig találok valamit amit változtatni kell. Tanult szakmám a fémforgácsoló, így amikor elkezdtem a fát esztergálni, akkor jöttem rá, hogy a kettő az nem ugyanaz. Amit a faesztergálásról tudok azt a tudást alapvetően az internetről szedegettem össze. Gyakorlatot nem lehet megtanulni a videók nézegetésével, így az interneten megismert faesztergályosokkal személyesen is találkoztam és tőlük lestem el az alapfogásokat.

MAFK-nak sokáig voltam adminisztrátora a honlap üzemeltetés alapjait itt tanultam meg, majd azt követően a honlap készítést is. A Magyar Faesztergályos Egyesület-t honlapját én készítettem.
Üdvözlettel:

Pozsi
Avatar
Varifer
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.12.27. 19:22

Re: Pozsi bemutatkozása

Hozzászólás Szerző: Varifer »

Köszönet a sok munkáért amit az oldal működésért tettél. Hálás vagyok , hogy ismét életre keltetted a fórumot és talán nem vész el a sok anyag ami összegyült.

Köszönöm Varifer
Válasz küldése